Kaip papuošti limuziną? Įdomiausios idėjos papuošti vestuvinį limuziną

Vestuvinių limuzinų puošybos Lietuvoje kaip ir visame pasaulyje yra labai senos ir spalvingos. Kiekviena pora nusprendusi tuoktis nori, kad jų vestuvių diena būtų pati puošni ir išskirtinė pradedant jaunosios suknele ir baigiant proginiu automobilio papuošimu. Balti kaspinai, drugeliai, gulbės ir balandžiai yra visiems atsibodę todėl žmonės ieško naujų būdų, idėjų kaip papuošti limuziną vestuvėms.

Nors daug kas priklauso nuo pinigų sumos kurią esame pasiruošę išleisti originaliam ir patraukliam automobilio papuošimui. Pačios įdomiausios puošimo idėjos nebūtinai yra brangios, reikia tik pasukti galvą, paieškoti informacijos internete ir paklausinėti savo draugų kurie turi tokios patirties. Norime pasiūlyti penkias naujas ir įdomias idėjas kaip papuošti limuziną greitai ir nebrangiai:

10 000 įvairiaspalvių kalėdinių lempučių limuzino papuošimui. Įspūdis garantuotas, patikėkite su tokiu kiekiu led lempučių galėsite sukurti bet kokius raštus, geometrines formas, žodžius. Na, o jei norite dar didesnio efekto ir aplinkinių dėmesio, galite papuošti ir kitus automobilius kuriais vešite šventės svečius.

Saldainiai, šokoladas ir kiti valgomi skanėstai. Taip papuoštas limuzinas panašus į ilgą ir skanų saldainį kurio norisi paragauti. Čia svarbiausia, kad oro sąlygos būtų palankios, nelytų lietus ir nešviestų kaitri saulė. Labiausiai šis papuošimas patiks vaikams, jų neatsiginsite visur kur tik sustosite

Baltas limuzinas su karūna ant stogo, raudonomis lūpomis ant priekinių grotelių ir antakiais ant lempų. Juodos spalvos limuzinas su skrybėle ant stogo, užklijuota kostiumo imitacija ir peteliške priekyje. Vestuvėse gali dalyvauti ir daugiau panašiai tačiau mažiau puošnių automobilių kad nenustelbtų pagrindinių limuzinų grožio.

Ranka piešti piešiniai ir užrašyti palinkėjimai jauniesiems. Svarbi sąlyga įgyvendinant šį sumanymą yra tai, jog patys vestuvių organizatoriai turi patikėti limuzino papuošimą artimiesiems ar draugams. Šiai puikiai dovanai reikia ir daugiau pastangų, būtina, kad visi vestuvių dalyviai ar bent jau patys artimiausieji susirinktų iš anksto prie automobilio ir savo rankomis užrašytų savo palinkėjimus ar dekoruotų purškiamais dažais taip kaip jiems patinka.

Purvas, tikrai taip. Jei esate bekelės fanatikas ir mėgstate visureigius jūsų vestuvės atrodys geriausiai jei limuzinas bus purvinas iki pat stogo. Žinoma, kad jums tiks ne bet koks, o tik Hummer gamintojo limuzinas visureigis. Palikite tik širdies formos skyles ant priekinio stiklo, kad galėtumėte matyti kur važiuoti. Aprangos kodas turėtų būti atitinkamas, jokių kostiumų ir nuomotų suknelių, svarbiausia išlikti savimi!

Daugiau panašių patarimų ieškokite http://vestuviupartneris.lt

2 Comments on “Kaip papuošti limuziną? Įdomiausios idėjos papuošti vestuvinį limuziną”

  1. Oho kiek ideju. Hummer mintis skamba nerealiai. Jei kada vis tik sugalvociau tuoktis, butinai pasinaudosiu, nerealiai! Viska patys suorganizuojate, kad ir ka bepasirinktu klientas? Ta prasme begale lempuciu, saldainiu, purva ir visas kitas idejas?

  2. Na mano draugas užsėma tokiais dalykais, jau rodė kelias įdėjas ir tikrai visos labai patiko, todėl žinome, kad jis mūsų tikrai nenuvils. Patys nusisamdėme vestuvių planuotojus, jie nuims daug rūpesčių nuo mūsų, o patys kol kas dirbame ir vargo nematome. Savo vestuvinę suknę jau radau. Labai graži… Buvo sunku išsirinkti vieną iš visų ten buvusių kolekcijų. Jos visos buvo tiesiog nuostabios. O dabar laukiam lemtingos dienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.