Kaip pagražinti savo veido formą?

Plastikos chirurgai dažnai susiduria su pacientų prašymais patobulinti smakrą, nes per didelis ar išsikišęs smakras gadina bendrą veido grožį. Šiuolaikinė plastinė chirurgija gali suteikti sprendimą šiai situacijai suvaldyti. 

Jei norite padidinti smakrą ar pakoreguoti smakro formą, tačiau nesate tikri, kad galutinis rezultatas Jus patenkins, tuomet verta atkreipti dėmesį į užpildus. Gelio hialurono rūgšties pagrindu pagamintos pagalbinės medžiagos įvedamos į poodinį sluoksnį. Vidutiniškai injekcija išlieka matoma 8 mėnesius, tačiau galima rinktis ir smakro implantus, jei manote, kad ši procedūra reikalinga ilgesniam laikui.

Žandikaulio tobulinimas silikoniniais implantais yra ilgiau išliekantis, nei korekcijos užpildais. Pacientams implantas parenkamas individualiai pagal norimą formą, kuri bus naudojama visą likusį gyvenimą. Implantą galima įstatyti dviems būdais: po smakru arba iš vidaus – per burnos gleivinę. Pastaruoju atveju neliks nė vieno menkiausio išorėje matomo rando. Atlikus bendrą nejautrą, procedūra trunka apie 40 minučių, o galutinis smakro implantacijos efektas bus akivaizdžiai matomas po operacijos praėjus keliems mėnesiams.

Smakrui tobulinti yra ir dar vienas variantas – liposakcija, arba riebalų nusiurbimas, kuris iš esmės nesiskiria nuo analogiškų procedūrų pilvo ar šlaunų zonose. Plastikos chirurgas pasirenka tinkamą būdą paveikti poodines riebalų ląsteles pagal tai, kurią kūno dalį pacientas nori sumažinti. 

Pasak plastikos chirurgų, moterims, vyresnėms nei 40 metų, be smakro riebalų nusiurbimo, taip pat rekomenduojama atlikti ir apatinės veido dalies patempimą. Priešingu atveju smakro oda gali suglebti. Moterys dažnai susiduria su dvigubomis problemomis – per mažas smakras ir per platus veidas. Šiuo atveju geriausius rezultatus chirurgai gauna šalindami riebalus probleminėse veido vietose ir tūrio trūkstančiose vietose naudodami implantus. Tai gali ne tik pagražinti ovalo formos veidą, bet ir patempti veido odą.

Jei Jums reikia kitokios procedūros apsilankykite elektroninėje svetainėje. Grožio Akademija turi daug procedūrų, tačiau viena iš populiariausių yra šlaunų plastika. Šis būdas skirtas paversti Jūsų šlaunis tvirtomis ir elegantiškomis. Ši procedūra dažniausiai taikoma pacientams, kurie neteko daug svorio ir kurių oda šlaunies viršuje yra suglebusi. Sportas ir sveika mityba negali padėti odai susitraukti, todėl plastinė chirurgija daugeliui žmonių tampa išeitimi siekiant geriausių ir ilgalaikių rezultatų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.