Kokius naktinių užuolaidų audinius geriausia rinktis?

Tinkamos ir kokybiškos naktinės užuolaidos yra labai svarbi gero miego dalis. Visų pirma, šios nepraleidžia saulės šviesos, todėl padeda efektyviau pailsėti. Kita vertus, tinkamas audinys taip pat suteikia nemažai privatumo. Žinoma, daugeliui žmonių užuolaidos tampa ir svarbia dizaino detale. Taigi – kaip visus šiuos aspektus suderinti tarpusavyje? Tai priklauso nuo pasirinkto užuolaidų audinio. Šių gausu tikrai įvairių. Kita vertus, nors kai kurie audiniai pasižymi tvirtumu ar atsparumu, dalį jų pažeisti yra gerokai lengviau. Taigi, tinkamas pasirinkimas priklauso nuo Jūsų poreikių ir prioritetų. 

Kokias medžiagas pasirinkti?

Naktinėms užuolaidoms geriausia pasirinkti ilgaamžį, patvarų ir lengvai prižiūrimą audinį. Tam puikiai tiks poliesteris, velvetas ar linas. Kita vertus, norintiems lengvumo galima pasirinkti satiną arba šilką. Vienu iš populiariausių variantų taip pat išlieka naktinės, blackout užuolaidos. Įprastai jos gaminamos iš anksčiau minėto poliesterio, tačiau viduje turi nematomą intarpą, atliekantį blokavimo funkciją. Ką tai reiškia? Tokios užuolaidos blokuoja 90–100% UV spindulių. Taigi – tai idealus pasirinkimas nakčiai, kuomet norima išsimiegoti. 

Blackout užuolaidos

„Blackout“ užuolaidos yra populiarios tikrai ne be reikalo. Kaip jau minėjome kiek anksčiau, jos puikiai blokuoja UV spindulius. Taigi, daugeliui žmonių tai padeda geriau išsimiegoti. Kita vertus, tokios užuolaidos taip pat suteikia maksimalų privatumą. Nepersišviečiantis audinys padės apsisaugoti nuo smalsių akių. Be to, didėjant užuolaidų populiarumui gaminama vis daugiau skirtingų dizaino variantų. Taigi, kiekvienas ras sau tinkamą pasirinkimą. 

Naktinės užuolaidos vaikų kambariui

Naktines užuolaidas vaikų kambariui reikia rinkti dar atsakingiau. Rekomenduojama susitelkti į praktiškumą ir patvarumą. Tikėtina, kad užuolaidas reikės dažnai skalbti, mat mažylis jas išteps. Be to, svarbu, kad šios būtų atsparios įvairiems aplinkos dirgikliams ir greitai nenusidėvėtų. Žinoma, kaip jau minėjome kiek anksčiau, užuolaidos turi pasižymėti patvarumu. Kitu atveju, žaisdamas vaikas gali jas suplėšyti, nutraukti ar kitaip apgadinti. Taigi – kokį audinį pasirinkti geriausia? Rekomenduojama įsigyti iš poliesterio pagamintas užuolaidas. Tai patvarus ir ilgaamžiškas audinys. Be to, jis pasižymi ganėtinai paprasta priežiūra.

Nr. 24/16

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.