TCL televizoriai: kurie modeliai populiarūs?

Televizorių gamintojų įvairovė gana nemaža. Vieni girdėti mažiau, kiti puikiai žinomi, vienų gaminių kokybe įsitikinta, o kiti dar laukia eilėje, tiesa? Nemažai vartotojų liaupsių susižeria https://www.bite.lt/tcl-televizoriai, žavintys kokybe, funkcionalumu bei patogiu valdymu. Jei nuspręsite pasirinkti būtent šio gamintojo televizorių namams, siūlome kelis modelius, kurie yra tarp pirkėjų mėgiamiausių.

Išmanusis televizorius TCL 50″ QLED UHD 50C722

Populiarioji „Quantum Dot“ technologija pasirūpina, kad nestokotumėte spalvų ir puikios raiškos. Didelė įstrižainė leidžia puikiai įsijausti į matomą vaizdą, o jį patį atvaizduoja neįtikėtinai realiai. Verta paminėti ir „Onkyo“ garso sistemą, žavinčią įspūdingu aiškumu ir garso gyliu. Paminėkime ir valdymo aspektą – šį televizorių galėsite valdyti ir balsu, kas šiuolaikiniams naudotojams labai patinka.

Išmanusis televizorius TCL 65″ UHD 65P721

Šis televizorius net išrankiausius žiūrovus sužavės raiška bei garso kokybe – tai užtikrina „Quantum Dot“ technologija, „4K HDR10+“ raiška bei „Dolby Atmos“ garsios sistema. Mėgaukitės vaizdu, garsu, žiūrėkite mėgiamiausius filmus, serialus, laidas ar žaiskite žaidimus. Išmanusis televizorius gali būti valdomas įprastai, o taip pat ir balsu – maksimalus komfortas žiūrovui. Ir tai dar ne viskas… Įsigiję šį modelį išbandysite ir dirbtinio intelekto galimybes!

Išmanusis televizorius TCL 55″ UHD 55AC710

Šis išmanusis televizorius pavergia garso sistema ir nepriekaištinga raiška, kurią garantuoja modernios technologijos. Mėgausitės žaisdami žaidimus ar žiūrėdami mėgstamiausius filmus. Šio modelio televizorius pademonstruos valdymo garsu galimybes ir dirbtinio intelekto teikiamus privalumus. Šio modelio kaina siekia apie 700 eurų, tačiau kai jam taikoma akcija, galima sutaupyti nemažą dalį sumos. Brangesnius pirkinius galite pirkti ir išsimokėtinai – prieš tai atidžiai perskaitykite lizingo sutartis. Tiesa, reikėtų paminėti ir mažytį trūkumą – žiūrint iš šono gali šiek tiek suprastėti spalvos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.