Stalo žaidimų nauda

Stalo žaidimai grįžta į madą! Anot nacionalinio britų dienraščio “The Guardian”, vis daugiau jauno ir vyresnio amžiaus žmonių renkasi stalo žaidimus kaip laisvalaikio praleidimo formą. Anksčiau laikyti šeimos pramoga, dabar žaidimai tampa vis dažnesniu svečiu jaunuolių namuose. Tai smagus užsiėmimas suartinantis draugus ir šeimos narius, tačiau stalo žaidimai ne tik puikiai tinka nuotaikingai praleisti laiką, bet ir gerina jūsų sveikatos būklę!

Naujai atlikti tyrimai parodė, jog stalo žaidimai turi daugybę privalumų protinei ir emocinei sveikatai. Tad pats laikas ištraukti apdulkėjusias žaidimų dėžes, pakviesti artimuosius ir smagiai praleisti laiką žaidžiant stalo žaidimus. Na, o puikių pasiūlymus rasite 1a.lt internetinėje parduotuvėje, čia gausu ne tik stalo žaidimų, bet ir žaislų vaikams, tad nė vienas šeimos narys nebus pamirštas. Jūsų patogumui visi žaidimai suskirstyti pagal kategorijas, be to, nustatymų lange galite pasirinkti norimą kainą, amžiaus rekomendacijas bei populiariausius žaidimus.

Pagrindiniai stalo žaidimų privalumai

Nesvarbu ar tai Monopolis, Lego, Alias ar 5 sekundės, stalo žaidimai turi daugybę privalumų jūsų psichologinei gerovei. Kaip jau minėta, atlikti tyrimai atskleidžia, jog žaisdami mes laviname skirtingas smegenų veiklas.

Žaisdami stalo žaidimus jūs:

Gerinate atmintį ir kognityvinius sugebėjimus – priklausomai nuo žaidimo tipo, jo metu vyksta lavinimo procesas. Tai ypatingai svarbu vaikams, nes jų smegenys sparčiai vystosi taip įsisavindamos aplinkinę informaciją. Rinkdami žaislus vaikams bei stalo žaidimus, atsižvelkite ir į mažuosius, taip suteikdami jiems progą įgyti naujų įgūdžių.

Sumažinate riziką susirgti psichologinėmis ligomis – stalo žaidimai leidžia atsipalaiduoti ir smagiai praleisti laiką. Žaidžiant sumažinamas streso jausmas, kuris yra viena pagrindinių psichologinių ir fizinių ligų priežasčių.

Leidžiate laiką su šeima – dirbdami ir nuolat skubėdami dažnai nebeturime laiko praleisti kartu su šeima. Tačiau stalo žaidimai yra puiki proga visiems šeimos nariams susiburti drauge ir smagiai praleisti laisvalaikį. Net nepastebėsite kaip žaidimų vakarai taps nauja šeimos tradicija.

Mokote vaikus – stalo žaidimai bei žaislai vaikams kaip Lego, Monopolis, dėlionės, Alias, 5 sekundės ir statybos padeda lavinti skirtingus sugebėjimus. Pasirinkus tinkamus žaidimus pagerinsite mažųjų loginį mąstymą, emocinį suvokimą, socialinius įgūdžius bei sutvirtinsite tarpusavio ryšį. Tad nustebinkite atžalas nauju žaislu ir drauge pasinerkite į nuotaikingą pramogų pasaulį.

Stalo žaidimai ne tik pramoga, bet ir mokymosi priemonė

Stalo žaidimai gerina psichologinę ir emocinę būklę, o mažiesiems žaidėjams, tai idealus būdas įgyti naujų įgūdžių. Visuomet paraginkite vaikus prisijungti prie jūsų, taip ne tik padėsite jiems lavinti atmintį, intelektą, loginį suvokimą, emocinius bei socialinius įgūdžius, bet ir sutvirtinsite šeimos ryšį.

Na, o jei neapsisprendžiate kuriuos žaidimus rinktis, apsilankykite 1a.lt internetinėje parduotuvėje. Svetainėje žaislai suskirstyti pagal kategorijas, tad be jokio vargo rasite tai, ko ieškote. Be to, į paieškos procesą įtraukite ir atžalas, juk dažnai vaikai daug geriau žino apie naujausius žaidimus ir gali jums patarti.

Populiariausi stalo žaidimai – 1a.lt parduotuvėje

Stalo žaidimai yra puikus laisvalaikio praleidimo būdas, žaisdami ne tik pramogaujate, bet ir gerinate savo psichologinę ir netgi fizinę sveikatą. Tad kvieskite draugus bei artimuosius ir sukurkite tradiciją bent kartą per mėnesį susiburti ir žaisti stalo žaidimus. Taip sumažinsite stresą ir sutvirtinsite draugystę. Be to, tai yra puiki dovana, o populiariausius stalo žaidimus rasite apsilankę internetinėje parduotuvėje 1a.lt. Sekite 1a.lt pasiūlymus ir gaudykite neįtikėtinas nuolaidas bei akcijas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.