Renkamės masažo aliejų: svarbus ne tik aromatas

Masažas – vien vertingiausių dovanų, kokią tik įteikti savo antrai pusei bei gauti patys. Tai – galimybė mėgautis ypač maloniais potyriais bei džiugiomis emocijomis; apskritai masažo seansas gali tapti viena nuostabiausių patirčių jūsų miegamajame. Na, o masažo aliejai – būtinas šio malonumo atributas. Daugelis žmonių galvoja, kad vienintelis dalykas, kurį reikia įvertinti renkantis tokio pobūdžio gaminį, tai – aliejaus aromatas. Taip, jis iš tiesų svarbus, juk būtent nuo jo ir priklausys, kaip kvepėsite jūs ar jūsų antroji pusė. Tačiau egzistuoja ir dar kelios svarbios detalės, kurių irgi negalima pamiršti. 

Koks poveikis odai?

Masažo aliejus ne tik turės tiesioginį sąlytį su jūsų oda, dar daugiau – jis į ją įsigers. Todėl labai svarbu atkreipti dėmesį tai, kokį poveikį jūsų odai darys priemonė. Masažo aliejus gali drėkinti, raminti, atpalaiduoti arba priešingai – padidinti jos tonusą, o taip pat – aprūpinti ją reikalingomis medžiagomis, padėti išlaikyti jos jaunystę, stangrumą ir t.t. 

Ar užtikrinamas šildantis efektas?

Šiandien jau taip pat galite įsigyti ir masažo aliejų su šildančiu efektu. Jie ypatingu tuo, kad ne tik jūsų kūną užlies malonia šiluma, bet ir visi prisilietimai bus jaučiami dar stipriau, tad kiekvienas masažo seansas teks dar didesnį malonumą. 

Kodėl verta rinktis buteliuką su dozatoriumi?

Svarbus ne tik aliejaus poveikis bei savybės, bet ir tai, į kokius buteliukus jis yra išpilstytas. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad siekiantiems maksimalaus komforto bei ekonomiškumo, pirmenybę derėtų teikti masažo aliejams, kurie yra išpilstyti į buteliukus su dozatoriumi – naudotis bus ypač paprasta, be to, būsite tikri, kad neišspausite aliejaus daugiau nei reikia. 

Taigi, apibendrinant belieka tik stebėti, kad jei savo antrą pusę sumanėte lepinti masažais, o taip pat – panorote įsigyti jam skirto aliejaus, tai rinkdamiesi turėtumėte įvertinti ne tik aromatą, bet ir kitus  veiksnius: gaminio poveikį jūsų odai; šildantį efektą, o taip pat – buteliuko dizaino ypatybes. 

Masažo aliejai – dar didesniam malonumui išgauti.

One Comment on “Renkamės masažo aliejų: svarbus ne tik aromatas”

  1. ačiū, labai naudingas straipsnis, kaip tik draugei planuoju vakarą su masažu padaryt, jau namučiuose atmosfera jauki, šildymo siurblys nupirktas puikiai šildo, bus super. beliko aliejų masažo nusipirkti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.