Kokias gėles dovanoti?

Šiandien gėlės yra mūsų jausmų ir žodžių išraiška, todėl visiškai nenuostabu, kodėl kiekvieno gimtadienio proga savo artimiausiems žmonėms dovanojame ne tik dovanas, tačiau įteikiame ir gėles. Be to, šiomis dienomis labai populiariu vartotojų pasirinkimu yra gėlių pristatymas Vilniuje. Tai patvirtina ir gėlių pristatymo profesionalai. Tačiau puikiai suprantama, kad jei norite nustebinti jums artimą ir brangų žmogų jo gimtadienio proga, turėtumėte pasirinkti tinkamas gėles – juk kiekviena iš jų yra labai skirtinga ir turinti nevienodą reikšmę.

Gimtadienio gėlės pagal mėnesius

 • Sausio mėn. gimusių žmonių gėlės yra gvazdikai ir snieguolės.
 • Vasario mėn. – žibutės ir raktažolės.
 • Kovo mėn. – geltonieji narcizai ir žonkilis (narcizų atmaina).
 • Balandžio mėn. – baltagalvė ir kvapusis pelėžirnis.
 • Gegužės mėn. – pakalnutės ir gudobelės.
 • Birželio mėn. – rožės ir sausmedis.
 • Liepos mėn. – pentinius ir vandens lelija.
 • Rugpjūčio mėn. – gladiolė ir aguona.
 • Rugsėjo mėn. – astra ir sukutis.
 • Spalio mėn. – medetka ir kosmėja.
 • Lapkričio mėn. – skaistažiedė.
 • Gruodžio mėn. – skaistieji narcizai ir bugienis.

Žinoma, iš pirmo žvilgsnio jums gali pasirodyti pakankamai neįprasta savo artimam žmogui dovanoti pakankamai retas gėles, kurių pavadinimą ir patys girdite pirmą kartą, tačiau tokiu atveju jubiliatas gali būti dar labiau nustebintas ir pradžiugintas tokio didžiulio jūsų rūpesčio ir atsidavimo. Kaip bebūtų, tikrai nesakome, kad visuomet būtina ieškoti konkretų mėnesį atitinkančių gėlių – juk svarbiausia ne tai. Svarbiausia, kad gėles gimtadienio proga dovanotumėte su didele meile, šypsena ir beribiu nuoširdumu. Taip pat verta atsižvelgti ir į paties jubiliato savitą bei išskirtinį skonį – juolab, kad tikrai ne kiekvienas žmogus dievina rožes, o tai reiškia, kad pravartu pasidomėti, ką mėgsta jums artimas ir brangus žmogus.

Taip pat atminkite, kad kiekviena gėlė turi ir savo reikšmę. O tai reiškia, kad labai pasistengę, galite sukurti nebylią skirtingų gėlių kompozicija kalbančią istoriją ir gražų palinkėjimą.

Tačiau jei iki šiol jums niekuomet nebuvo tekę naudotis gėlių pristatymo paslaugomis, tikriausiai turite ne vieną klausimą, į kurį norėtumėte gauti tikslius atsakymus. Taigi, savo užsakymą galite pateikti keliais būdais – tiek pasinaudoję internetu, tiek ir susisiekę telefonu. Suprantama, kad jei jūsų keliami reikalavimai yra išskirtiniai ir jūs norite, kad gėlės, kurias užsakysite, būtų tobulai atitinkančios jūsų lūkesčius, patariama pasinaudoti internetu. Tai leis jums kur kas patogiau peržiūrėti visą gėlių asortimentą.

Tuo tarpu kalbant apie patį gėlių pristatymą, galite rinktis kelis variantus – gėles gauti savo adresu, o tuomet jas jubiliatui įteikti savo pačių rankomis, taip pat gėles tiesiogiai siųsti jubiliatui arba tai padaryti visiškai anonimiškai, nenurodant siuntėjo duomenų. Pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų.

2 Comments on “Kokias gėles dovanoti?”

 1. Ne kartą naudojausi tokia paslauga. Juk taip norisi pasveikinti ir tuo pačiu nustebinti vaikystės draugę, buvusią mielą kolegę ar giminaitį gimtadienio ar kita proga. Visuomet gali pasakyti ko pageidauji ir pagaminę net atsiunčia nuotrauką kaip užsakymas atrodo. Tikrai niekad neteko nusivilti, gal nesu labai išranki. Tiesa, pagal gimimo mėnesį dovanojamų gėlių sąrašą pirmąsyk aptikau, ganėtinai įdomu. Nors aš sausio mėnesį tikrai niekad negavau snieguolių, įdomu ar jų būna tokiu metu?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.