Kaip pasigaminti išmanias pirštines?

Jeigu žengiate koja kojon su technologijomis, neabejotinai šiandien jūsų telefonas – išmanusis. O jei gyvenate šalyje, kurios neaplenkia žiema, tikriausiai jau žinote, kad suvaldyti išmanųjį telefoną šaltu oru – kietas riešutėlis. Su pirštinėmis ekranas nejautrus, be pirštinių – šąla rankos, tikras vargas! Girdėjau, kad žmonės net baksnoja ekraną nosimi (!). Bet genialumas slypi paprastume. Jutiklinio ekrano valdymui reikalinga Jūsų kūno šiluma, o kad ji persiduotų per pirštinę, reikalingas laidininkas, kuriuo gali tapti… paprasčiausi siuvinėjimo siūlai. Taip taip, o su jais belieka išsiuvinėti pirštinių pirštų galiukus. Paprasta, ar ne?

Jums prireiks:
• Pirštinių (o kaipgi!)
• Adatos (pravers ir žirklės)
• Metalizuotų siuvinėjimo siūlų
• Metalizuotų siuvinėjimo siūlų yra visose populiariausių firmų siūlų paletėse – ieškokite blizgančių. Atskirti pelus nuo grūdų galėsite tiesiog perbraukdami siūlais per telefono ekraną. Jei reaguoja – tinka!

Įverkite siūlą adaton, užsimaukite pirštinę ir kibkite į darbą! Šiame pavyzdyje pasirinktas ramunėlės dygsnis tegul neapriboja Jūsų fantazijos – siuvinėti galite bet ką. Įbeskite adatą maždaug ties rodomojo piršto viduriu ir ištraukite pagalvėlės viduryje. Siūlo galą išorėje palikite gana ilgą ir neužriškite mazgelio – jo prireiks pabaigoje.

Ramunėlės dygsniu suformuokite gėlytę iš 4-5 žiedlapių.

Pabaigę ištraukite adatą toliau nuo gėlytės – panašiai kur įbedėte pradžioje. Palikdami kiek ilgesnį galą siūlą nukirpkite, tačiau mazgelių vis dar neužriškite!

Išverskite pirštinę į išvirkščiąją pusę.

Ištraukite abu paliktus siūlo galus ir suriškite mazgelį. Galiukus nukirpkite.

Pakartokite tą patį su didžiuoju pirštu ir nykščiu, taipogi su kitos pirštinės pirštais. Prieš pradėdami įsitikinkite, kad siuvinėjate ant reikiamos pusės!

Viskas! Galite naudotis savo išmaniuoju telefonu ir nebešalti rankų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.