Kaip išsirinkti moterišką laikrodį?

Kadangi šiais laikais rinkoje itin daug įvairių laikrodžių modelių, straipsnio temą reikėtų kiek susiaurinti: kaip išsirinkti moterišką kvarcinį laikrodį? Kodėl kvarcinį? Nes tai didžiajai daliai pirkėjų priimtinesni aksesuarai (labiausiai dėl kainos).

Nealergizuojantis korpusas

Laikrodžiai moterims gali skirtis visokiausiomis ypatybėmis, tačiau bet kuriuo atveju svarbu pasidomėti, ar plieninė dalis yra be nikelio. Nors paprastai laikrodis traktuojamas kaip įvaizdžio dalis, tačiau nikelio vengimas svarbus ne dėl estetikos. Jei prekės apraše pateikti žodžiai „be nikelio“, vadinasi, toks laikrodis turėtų nealergizuoti. O tai itin svarbu (juk nenorėtumėte, kad daili puošmena sukeltų diskomfortą). Nepriklausomai nuo to, ar ieškote laikrodžio išskirtinėms progoms, ar kasdienai, odai draugiškas korpusas yra vienas iš pirminių dalykų, į ką turi atkreipti dėmesį kiekviena pirkėja.

Klasika ir modernumas

Kitas klausimas – stiliaus pakraipa. Turbūt „saugiausias“ variantas – laikrodis su apvaliu ciferblatu. Kitos neretai pasitaikančios formos – ovalas, stačiakampis. Tačiau gamintojai neužmiega ant laurų ir vis kuria šį tą įdomaus. Pavyzdžiui, stačiakampis ciferblatas, apjuostas metaliniu apskritimu.

Sakoma, kad dėl skonio nesiginčijama, tačiau renkantis laikrodį kartais tenka atsižvelgti ne tik į asmeninius norus. Pavyzdžiui, jei dirbate įmonėje, itin griežtai nusakančioje aprangos etiketą, vadovai nebus patenkinti, jei segėsite itin išraiškingą laikrodį; veikiausiai pageidaus, kad aksesuaras kuo labiau atitiktų klasikinę sampratą. Visgi džiugu, kad daugelyje darboviečių tokios griežtos nuostatos netaikomos, – vadinasi, galite rinktis nebūtinai klasikinį laikrodį. Kita vertus, būtent klasikinis džiugins ne tik kasdien, bet ir einant į kokią puotą.

Apyrankės medžiaga

Kaip minėta pradžioje, reikia atsakingai rinktis, nes jokiu būdu nenorėtumėte, kad laikrodis alergizuotų. Lyg ir būtų galima rekomenduoti aksesuarą su odiniu dirželiu – oda nėra metalas, tad ir nikelio tikimybės nelieka. Dažnai odiniai dirželiai netgi atrodo prabangiau. Vis dėlto metalinė apyrankė – mažiau kaprizų. T. y. į metalinę apyrankę neįsigeria prakaitas, ji neapsitrina. Odinę rekomenduojama keisti kas tam tikrą laiko tarpą, o metalinė tarnaus labai ilgai (žinoma, kiekvieną daiktą įmanoma sugadinti, tai priklauso ir nuo gyvenimo būdo, ir nuo veiklos).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.