Kaip išsirinkti kosmetiką?

Higienos, grožio ir kosmetikos priemonių pasirinkimas pastaraisiais metais tapo neaprėpiamas. Vien tik didžiausiuose prekybos centruose galima rasti apie 6 000 skirtingų kūno priežiūros prekių. Kaip pasirinkti priemones, kad eilinis buteliukas nedulkėtų lentynose, ir į ką atkreipti dėmesį, kosmetiką perkant prekybos centre, pataria žinomos Lietuvos tinklaraštininkės Gražina („Mūza“) bei Leticija („SugarBones“).

„Populiariausios kūno priežiūros ir higienos priemonės tarp daugumos pirkėjų yra gabalinis muilas, dantų pastos ir šampūnai. Tai įprasti pirkiniai, reikalingi kasdien ir dažniausiai atsiduriantys pirkėjų krepšeliuose. Vien tik muilo per metus nuperkama beveik 3 milijonai vienetų, taigi bent po vieną kiekvienam lietuviui“, – skaičiuoja Renata Dantė, „Maxima LT“ komunikacijos vadovė. Tačiau, pasak jos, pavasarį „Maximos“ tinkle vykstanti „Grožio mugė“ į pirkėjų krepšelius atneša įvairovės – ten atsiduria ir micelinis vanduo, ir veido prausikliai ar kremai. Šiais metais pirkėjų dėmesį traukia ir nuplaunami plaukų dažai bei lakas, tarp kurių ir priemonės suteikiančios plaukams pasaulyje populiarumo viršūnę pasiekusią rožinę spalvą.

Mūzos vardu žinoma tinklaraštininkė sako, kad „Grožio mugės“ metu ji kasmet ne tik papildo savo kosmetikos priemonių atsargas, bet ir neužmiršta palepinti savęs naujienomis. „Širdžiai pamaloninti turime skirti bent mažą sumą spontaniškiems pirkiniams. Patikėkite, tai irgi praktiška, nes juk nieko nėra geriau nei puiki moters nuotaika išėjus iš grožio renginio, o spontaniški pirkiniai kaip niekas kitas ją pagerina“, – sako žymi tinklaraštininkė Gražina „Mūza“.

Pasak jos, „Grožio mugės“ metu galima ir labai daug sutaupyti, tik reikia žinoti, ko reikia ir ko nori. „Sutaupyti galima perkant geras higienos, grožio priemones ir dekoratyvinę kosmetiką. Tik siūlau visuomet apsvarstyti savo pirkinius prieš einant į parduotuvę, pasižiūrėti, ko jau trūksta kosmetinėje ar vonios priemonių arsenale ir susidaryti tikslų pirkinių sąrašą“.

„Per nuolaidas visuomet nusiperku po keletą pakuočių tiek plaukų lako, tiek plaukų dažų ar dantų pastos. Pavyzdžiui, šios mugės metu nusipirkau net 10 pakuočių mėgstamo plaukų lako, o moteris bet kokioje situacijoje gelbėjančio sauso plaukų šampūno – net 3 pakuotes“, – sako Gražina.

„SugarBones“ tinklaraščio autorė Leticija pataria, kad pasitaikius gerai nuolaidai visuomet verta papildyti kokosų aliejaus atsargas. „Priemonė, kurią privalo turėti kiekviena moteris, man yra kokosų aliejus. Tikriausiai būtų neįmanoma suskaičiuoti, kiek yra skirtingų kokosų aliejaus panaudojimo būdų: tai tobula priemonė kūno odai, makiažo valymui, veido, lūpų ir net plaukų pamaitinimui“, – pasakoja tinklaraštininkė.

Abi tinklaraštininkės teigia, kad prieš ruošiantis į grožio mugę reikėtų užbaigti kosmetikos ir grožio priemonių likučius, peržiūrėti, kokių priemonių dar yra, o kurias atsargas jau reikia papildyti. Nuo didelio kiekio neapgalvotų pirkinių apsaugos pirkinių sąrašas bei iš anksto nustatyta suma, kurią galite išleisti kosmetikai.

5 tinklaraštininkių rekomendacijos, perkant kosmetiką prekybos tinkle:

  • Jeigu pirksite tik vieną priemonę, lai būna tai kokosų aliejus – jis tiks ir kūno odai, ir plaukams drėkinti, ir kaip makiažo valiklis.
  • Dideliais kiekiais pirkite tik tą kosmetiką ar kūno priežiūros, higienos priemones, kurias naudojate ilgesnį laiką. Nerizikuokite ir nepirkite dideliais kiekiais neišbandytų produktų, verčiau viena naujovė, dėl kurios nesuksite galvos, jei pasirinkimas bus nevykęs.
  • Šiemet būtinai išbandykite nuplaunamus arba purškiamus plaukų dažus. Rožinę plaukų spalvą šiais metais bent vienam savaitgaliui privalo išbandyti visos moterys ir merginos.
  • Artėjančioms vasaros kelionėms ir savaitgaliams gamtoje įsigykite sauso šampūno – jis pagelbės kai nebus vandens ir įprastu šampūnu pasinaudoti negalėsite.
  • Pasinaudokite nuolaidomis ir nepamirškite dovanų mamoms, artėjančios Motinos dienos proga. Tam puikiai tiks veido ar rankų kremai ar tas pats universalusis kokosų aliejus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.